Initask FX

Kurs EUR/SEK, styczeń 2024

Średnia: 11,283 SEK

W okresie styczeń 2024 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/SEK. Średnia wyniosła 11,283 SEK za 1 EUR, minimum 11,155 w dniu 2 stycznia 2024, maksimum 11,393 w dniu 17 stycznia 2024. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 11,155 na 11,268 (+1,02%).

2 stycznia 202431 stycznia 2024

Maksimum 11,393 SEK (17 stycznia 2024) Minimum 11,155 SEK (2 stycznia 2024)

Średnia11,283
Minimum11,155 (2 stycznia 2024)
Maksimum11,393 (17 stycznia 2024)
Pierwszy kurs11,155
Ostatni kurs11,268
Zmiana+1,02%
Dni22

Styczeń 2024

Data1 EURZmiana1 SEK
2 stycznia 202411,155+0,53%0,089650
3 stycznia 202411,191+0,33%0,089354
4 stycznia 202411,191-0,01%0,089362
5 stycznia 202411,235+0,40%0,089008
8 stycznia 202411,210-0,23%0,089210
9 stycznia 202411,211+0,02%0,089194
10 stycznia 202411,197-0,13%0,089310
11 stycznia 202411,1970,00%0,089310
12 stycznia 202411,260+0,56%0,088810
15 stycznia 202411,278+0,16%0,088668
16 stycznia 202411,322+0,39%0,088328
17 stycznia 202411,393+0,63%0,087777
18 stycznia 202411,364-0,25%0,087997
19 stycznia 202411,380+0,14%0,087873
22 stycznia 202411,354-0,22%0,088071
23 stycznia 202411,347-0,07%0,088129
24 stycznia 202411,358+0,10%0,088040
25 stycznia 202411,350-0,07%0,088106
26 stycznia 202411,320-0,26%0,088337
29 stycznia 202411,356+0,32%0,088058
30 stycznia 202411,297-0,52%0,088518
31 stycznia 202411,268-0,26%0,088745

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.