Initask FX

Kurs EUR/SEK, luty 2025

Średnia: 11,247 SEK

W okresie luty 2025 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/SEK. Średnia wyniosła 11,247 SEK za 1 EUR, minimum 11,143 w dniu 21 lutego 2025, maksimum 11,481 w dniu 3 lutego 2025. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 11,481 na 11,188 (-2,55%).

3 lutego 202528 lutego 2025

Maksimum 11,481 SEK (3 lutego 2025) Minimum 11,143 SEK (21 lutego 2025)

Średnia11,247
Minimum11,143 (21 lutego 2025)
Maksimum11,481 (3 lutego 2025)
Pierwszy kurs11,481
Ostatni kurs11,188
Zmiana-2,55%
Dni20

Luty 2025

Data1 EURZmiana1 SEK
3 lutego 202511,481+0,06%0,087100
4 lutego 202511,418-0,55%0,087581
5 lutego 202511,358-0,52%0,088041
6 lutego 202511,321-0,33%0,088331
7 lutego 202511,287-0,30%0,088601
10 lutego 202511,277-0,09%0,088680
11 lutego 202511,252-0,21%0,088869
12 lutego 202511,290+0,33%0,088578
13 lutego 202511,281-0,07%0,088641
14 lutego 202511,245-0,33%0,088932
17 lutego 202511,216-0,25%0,089158
18 lutego 202511,211-0,04%0,089194
19 lutego 202511,214+0,02%0,089174
20 lutego 202511,166-0,43%0,089558
21 lutego 202511,143-0,21%0,089746
24 lutego 202511,153+0,09%0,089662
25 lutego 202511,146-0,07%0,089722
26 lutego 202511,143-0,02%0,089742
27 lutego 202511,159+0,14%0,089614
28 lutego 202511,188+0,26%0,089381

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.