Initask FX

Kurs USD/CZK, wrzesień 2026

Średnia: 21,105 CZK

W okresie wrzesień 2026 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla USD/CZK. Średnia wyniosła 21,105 CZK za 1 USD, minimum 20,809 w dniu 9 września 2026, maksimum 21,524 w dniu 30 września 2026. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 20,845 na 21,524 (+3,26%).

1 września 202630 września 2026

Maksimum 21,524 CZK (30 września 2026) Minimum 20,809 CZK (9 września 2026)

Średnia21,105
Minimum20,809 (9 września 2026)
Maksimum21,524 (30 września 2026)
Pierwszy kurs20,845
Ostatni kurs21,524
Zmiana+3,26%
Dni22

Wrzesień 2026

Data1 USDZmiana1 CZK
1 września 202620,845+0,21%0,047974
2 września 202620,894+0,24%0,047861
3 września 202620,853-0,19%0,047954
4 września 202620,813-0,19%0,048047
7 września 202620,820+0,03%0,048031
8 września 202620,825+0,02%0,048020
9 września 202620,809-0,07%0,048055
10 września 202620,877+0,33%0,047899
11 września 202620,932+0,26%0,047774
14 września 202621,032+0,48%0,047547
15 września 202621,052+0,10%0,047501
16 września 202621,074+0,10%0,047452
17 września 202621,172+0,47%0,047231
18 września 202621,238+0,31%0,047085
21 września 202621,194-0,21%0,047183
22 września 202621,237+0,20%0,047088
23 września 202621,368+0,62%0,046799
24 września 202621,465+0,45%0,046588
25 września 202621,350-0,54%0,046839
28 września 202621,442+0,43%0,046637
29 września 202621,498+0,26%0,046516
30 września 202621,524+0,12%0,046461

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.